OFICIÁLNÍ   STRÁNKY    SK  RPETY

Rozpis turnajů starší přípravky

jaro 2018

Datum Místo konání turnaje   začátek odjezd
15.4. ne Felbabka   10:00 9:00
29.4. ne Všeradice   10:00 9:00
6.5. ne Neumětely   10:00 9:00
13.5. ne Hostomice   10:00 9:00
20.5. ne Zdice   10:00 9:00
27.5. ne Rpety   10:00  

 

Rozpis turnajů starší přípravky

podzim 2017

 

Datum

Místo

Čas

Odjezd

17.9.

Neumětely

10:00

9:00

24.9.

Hořovicko

10:00

9:00

1.10.

Rpety

10:00

9:30 na hřišti

15.10.

Žebrák

10:00

9:00

22.10.

Újezd

10:00

9:00

Při samostatné přepravě vždy v 9:30 na hřišti pořádajícího oddílu.

 

 

 

Rozpis turnajů mladší přípravky - jaro 2017

 

Datum

Místo

Čas

Odjezd

8.4.

Všeradice

10:00

9:00

29.4.

Hostomice

10:00

9:15

7.5.

Rpety

13:00

12:30 na hřišti

13.5.

Loděnice

10:00

9:00

27.5.

ČL U Beroun

10:00

9:00

 

Rozpis turnajů starší přípravky – jaro 2017

 

Datum

Místo

Čas

Odjezd

9.4.

Neumětely

10:00

9:15

14.4.

Cembrit Beroun

10:00

9:00

23.4.

Trubín (ČL U Beroun)

10:00

9:00

7.5.

Rpety

10:00

9:30 na hřišti

21.5.

Karlštejn

10:00

9:00

 

ROZPIS TURNAJŮ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

podzim 2016

Datum Místo Čas Odjezd
3.9. so Lochovice 10:00 9:15
10.9. so Zaječov 10:00 9:15
1.10. so Drozdov 10:00 9:15
8.10. so Rpety 10:00 na hřišti v 9:30
15.10. so Libomyšl 10:00 9:15
28.9. st Hořovice 10:00 9:15

 

ROZPIS TURNAJŮ STARŠÍ PŘÍPRAVKY

podzim 2016

Datum Místo Čas Odjezd
4.9. ne Rpety 10:00 na hřišti v 9:30
10.9. so Hudlice 10:00 9:15
1.10. so Újezd 10:00 9:15
25.9. ne Hořovice 10:00 9:15

 

ROZPIS TURNAJŮ

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Skupina „I“ – (o 16.-20. místo)

začátky turnajů v 10 hodin

Felbabka (17.4.)

Chrustenice (24.4.)

Rpety (1.5.)

Loděnice A (8.5.)

Svatá (15.5.)

 

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Skupina „H“ – (o 11.-15. místo)

začátky turnajů v 9 hodin

Všeradice (16.4.)

Lochovice (23.4.)

Rpety (30.4.)

Chyňava (7.5.)

Cembrit Beroun (14.5.)

 

************************************************************

Rozpis turnajů mladší přípravky - podzim 2015

Datum

Místo

Čas

Odjezd

  12.9. so

Komárov

09:00

08:15

  19.9. so

Hořovice

09:00

08:15

  26.9. so

Drozdov

10:00

09:15

  3.10. so

Rpety

10:00

na hřišti v 09:30

  10.10. so

Újezd

10:00

09:15

 

Rozpis turnajů starší přípravky - podzim 2015

Datum

Místo

Čas

Odjezd

  6.9. ne

Rpety

09:00

na hřišti v 08:30

  13.9. ne

Hostomice

09:00

08:15

  27.9. ne

Lochovice

10:00

09:15

  4.10. ne

Cerhovice

10:00

09:15

  11.10. ne

Všeradice

10:00

09:15

  18.10. ne

Hořovice

10:00

09:15

 

Rozpis turnajů přípravky - jaro 2015

Termín

Místo konání

4.4. SO

Žebrák

12.4. NE

Hostomice

18.4. SO

Komárov

25.4. SO

Komárov

2.5. SO

Žebrák

9.5. SO

Rpety

17.5. NE

Hostomice

23.5. SO

Rpety

Začátky vždy v 10:00 hodin

 

Rozpis turnajů přípravky - podzim 2014

 

Datum

Místo

Čas

Odjezd

  7.9. ne

Praskolesy

09:00

08:15

  13.9. so

Hostomice

09:00

08:15

  21.9. ne

Hořovicko (Bzová)

09:00

08:15

  27.9. so

Felbabka

09:00

08:15

  5.10. ne

Praskolesy

09:00

08:15

  12.10. ne

Hořovicko (Bzová)

09:00

08:15

  18.10. so

Rpety

09:00

na hřišti v 08:30

26.10. ne

Hostomice

09:00

08:15

2.11. ne

Felbabka

09:00

08:15

  8.11. so

Rpety

09:00

na hřišti v 08:30

 

Rozpis turnajů přípravky - jaro 2014

 

Datum

Místo

Čas

Odjezd

9.4. ST

Drozdov A

17:00

16:15

16.4. ST

Hořovicko (Bzová)

17:00

16:15

20.4. NE

Rpety

10:00

na hřišti v 9:30

30.4. ST

Komárov

17:00

16:15

7.5. ST

Drozdov A

17:00

16:15

14.5. ST

Hořovicko (Bzová)

17:00

16:15

21.5. ST

Komárov

17:00

16:15

25.5. NE

Rpety

10:00

na hřišti v 9:30

 

 

Rozpis turnajů přípravky - podzim 2013

Termín

Místo

Čas

odjezdu

Čas

zahájení

9.10. STŘ

Zdice

16:00 - Zdice

16:30

10.10. ČT

  zrušen trénink  

12.10. SO

Zdice 9:30 - Zdice 10:00

19.10. SO

Rpety

9:30 - hřiště

10:00

26.10. SO

Felbabka

9:30 - Felbabka

10:00

 

 

 

 

TOPlist