OFICIÁLNÍ   STRÁNKY    SK  RPETY

Mladší a starší přípravka SK Rpety

JARO 2017

 

 

 

***************************************************************************************

Přátelské utkání

Felbabka - Rpety

1:7 (0:2)

branky za Rpety: 3x Tomáš Mojdl, 2x Ondra Kulík, 1x Adam Kebrle, 1x Filip Jaňour

**************************************************************************************

 

 

Turnaje

mladších přípravek v Hostomicích 1.5. 2017

a starších přípravek ve Rpetech 7.5.2017

 

 

TURNAJ PŘÍPRAVEK

11. 2. 2017

 

Mladší a starší přípravka SK Rpety

PODZIM 2016

 

 

 

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - konečné pořadí podzimní části

POŘADÍ MUŽSTVO SKÓRE BODY
1. Hořovicko B 154:16 82
2. Libomyšl 135:21 77
3. Drozdov B 79:70 49
4. Rpety 59:84 38
5. Lochovice B 23:91 11
6. Zaječov 17:185 6

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - konečné pořadí podzimní části

POŘADÍ MUŽSTVO SKÓRE BODY
1. Rpety 74:13 30
2. Hořovicko 64:9 30
3. Hudlice/Svatá 25:46 12
4. Újezd 2:97 0

 

Mladší přípravka v Libomyšli

15.10. 2016

4. místo

6 bodů

nejlepší hráč

Nikolka Panušková

 

Mladší přípravka ve Rpetech

8.10. 2016

4. místo

6 bodů

nejlepší hráč

Danil Jieri

 

Starší přípravka v Újezdě

1.10. 2016

1. místo

skóre 16:0

nejlepší hráč

Tobiáš Litoš

 

Mladší přípravka v Drozdově

1.10. 2016

3. místo

nejlepší hráč

Matouš Kulík

 

Starší přípravka v Hořovicích

25.9. 2016

2. místo

nejlepší hráč

Aneta Schönová

 

Mladší přípravka v Zaječově

10.9. 2016

4. místo

nejlepší hráč

Lukáš Mojdl

 

 

Starší přípravka v Hudlicích

10.9. 2016

1. místo

nejlepší hráč

Filip Jaňour

 

 

Mladší přípravka v Lochovicích

3.9. 2016

5. místo

nejlepší hráč

Kačka Chvojková

 

Starší přípravka ve Rpetech

4.9.2016

2. místo

nejlepší hráč

Ondra Kulík

 

*********************************************************************************************************

Mladší a starší přípravka SK Rpety

JARO 2016

___________________________________

Starší přípravka SK Rpety

v Loděnicích 2016

5. místo, 1 bod

nejlepší hráč Luboš Richter

**********************************

Mladší přípravka SK Rpety

Chýňava 2016

2. místo, 7 bodů

nejlepší hráč Kateřina Chvojková

**********************************

Mladší přípravka SK Rpety

Cembrit Beroun 2016

5. místo, 0 bodů

nejlepší hráč Jan Moucha

**********************************

Přípravka v Lochovicích

 

NOVÉ DRESY

 

 

Starší přípravka SK Rpety

ve Rpetech 1.5. 2016

3. místo, 7 bodů

nejlepší hráč Adam Laube

**********************************

Mladší přípravka SK Rpety

ve Rpetech 30.4. 2016

4. místo, 3 body

nejlepší hráč Adam Liprt

**********************************

Starší přípravka SK Rpety

v Chrustenicích 24.4. 2016

4. místo, 2 body

nejlepší hráč Jakub Šumera

**********************************

Mladší přípravka SK Rpety

v Lochovicích 23.4. 2016

5. místo, 0 bodů

nejlepší hráč Lukáš Mojdl

**********************************

Starší přípravka SK Rpety

na Felbabce 17.4. 2016

3. místo, 6 bodů

nejlepší hráč Filip Jaňour

**********************************

Mladší přípravka SK Rpety

ve Všeradicích 16.4. 2016

5. místo, 0 bodů

nejlepší hráč Tonda Kaprhál

 

**********************************

 
 

Turnaj přípravek

sobota 2.4. 2016

ve Všeradicích

4. místo

5 bodů

 

 

 

 

 

 

Mladší a starší přípravka SK Rpety

podzim 2015

 

 

Starší přípravka SK Rpety

v Hořovicích 18.10. 2015

4. místo, 4 body

nejlepší hráč Vojta Hruška

**********************************

 

Starší přípravka SK Rpety

ve Všeradicích 11.10. 2015

3. místo, 6 bodů

nejlepší hráč Luboš Richter

**********************************

 

Mladší přípravka SK Rpety

v Újezdu 10.10. 2015

3. místo, 6 bodů

nejlepší hráč Kevin Palek

**********************************

 

Starší přípravka SK Rpety

v Cerhovicích 4.10.2015

3. místo, 7 bodů

nejlepší hráč Tobiáš Litoš

**********************************

 

Mladší přípravka SK Rpety

ve Rpetech 3.10. 2015

3. místo, 6 bodů

nejlepší hráč Nikola Panušková

**********************************

 

Starší přípravka SK Rpety

v Lochovicích 27.9. 2015

3. místo, 9 bodů

nejlepší hráč Filip Mašek

**********************************

Mladší přípravka SK Rpety

v Drozdově 26.9. 2015

3. místo, 6 bodů

nejlepší hráč Ondra Kulík

**********************************

Mladší přípravka SK Rpety

v Hořovicích 19.9. 2015

3. místo, 6 bodů

nejlepší hráč Adélka Zajícová

**********************************

 

Starší přípravka SK Rpety

 

ve Rpetech 6.9. 2015

3. místo, 8 bodů

nejlepší hráč Tomáš Mojdl

**************************************

v Hostomicích 13.9. 2015

4. místo, 7 bodů

nejlepší hráč Samuel Frühauf

*****************************************

 

Mladší přípravka SK Rpety

v Komárově 12.9. 2015

3. místo, 6 bodů

nejlepší hráč Anetka Schönová

 

 

Přípravka na turnaji na Felbabce

 

 

Turnaj přípravek

sobota 31.1. 2015

ve Zdicích

4. místo

 

Mikulášský turnaj přípravek

sobota 6.12.

Jince - školní hala

3. místo

 

 

Podzim 2014

 

8.11. 2014 - Turnaj ve Rpetech

4. místo

3 body

 

nejlepší hráč Anetka Schönová

 

2.11. 2014 - Turnaj na Felbabce

4. místo

3 body

 

nejlepší hráč Jan Klír

 

26.10. 2014 - Turnaj v Hostomicích

4. místo

3 body

 

nejlepší hráč Dominik Doležal

 

18.10. 2014 - Turnaj ve Rpetech

4. místo

4 body

 

nejlepší hráč

 

 

 

29.9. 2014 - Turnaj na Felbabce

4. místo

3 body

 

nejlepší hráč Jakub Šumera

 

21.9. 2014 - Turnaj v Hořovicích

4. místo

3 body

 

nejlepší hráč Tomáš Mojdl

 

7.9. 2014 - Turnaj v Praskolesích

4. místo

3 body

 

nejlepší hráč Tomáš Mojdl

 

 

 

Mladší přípravka SK Rpety

 

Jaro 2014

 

Konečné pořadí OP mladších přípravek:


  1. místo – Rudná
  2. místo – Hořovicko
  3. místo – Drozdov A
  4. místo – Loděnice
  5. místo – Králův Dvůr
  6. místo – Komárov
  7. místo – Chrustenice
  8. místo – Rpety
  9. místo – ČL-U Beroun 
10. místo – Všeradice
11. místo – Felbabka
12. místo – Karlštejn B
13. místo – Hýskov
14. místo – Drozdov B
15. místo – Karlštejn A
16. místo – Zdice

 

 

14.6. 2014 - Závěrečný turnaj ve Rpetech

celkově 8. místo

dnes

nejlepší hráč Adam Janouš

 

 

30.4. 2014 - Turnaj v Komárově

4. místo

0 bodů

 

nejlepší hráč Jakub Šumera

 

20.4. 2014 - Turnaj ve Rpetech

3. místo

3 body

 

nejlepší hráč Ondra Kulík

 

16.4. 2014 - Turnaj ve Bzové

4. místo

0 bodů

 

nejlepší hráč Milan Jaňour

 

9.4. 2014 - Turnaj v Drozdově

4. místo

0 bodů

 

nejlepší hráč Adam Laube

 

 

Halový turnaj mládeže OFS Beroun

Sportovní hala Králův Dvůr:

 

mladší přípravka - 15.12. 2013

Konečné pořadí:


1. FK Hořovicko, 2. TJ Drozdov, 3. AFK Loděnice, 4. FK Králův Dvůr, 5. FK Komárov,

6. SK Rpety, 7. TJ Chrustenice, 8. FK Stejstav Hýskov.

 

Podzim 2013

 

 

Přípravný zápas - hala Jince

Felbabka - Rpety

2:4 (0:1)

branky za Rpety :

3x Milan Jaňour, 1x Tomáš Mojdl

 

26.10. 2013 - Turnaj na Felbabce

2. místo

6 bodů

 

nejlepší hráč Filip Mašek

 

19.10. 2013 - Turnaj ve Rpetech

2. místo

4 body

 

nejlepší hráč Kristýna Veselá

 

12.10. 2013 - Turnaj ve Zdicích

2. místo

6 bodů

 

nejlepší hráč Adam Laube

 

9.10. 2013 - Turnaj ve Zdicích

3. místo

3 body

 

nejlepší hráč Jan Klír

 

28.9. 2013 - Turnaj na Felbabce

2. místo

4 body

skóre

nejlepší hráč Ondřej Kulík

 

25.9. 2013 - Turnaj ve Rpetech

2. místo

6 bodů

skóre

nejlepší hráč Tomáš Mojdl

 

11.9. 2013 - Turnaj ve Bzové

2. místo

6 bodů

skóre 14 :17

nejlepší hráč Milan Jaňour

 

Přípravné přátelské utkání

 

7.9. 2013 - SK Rpety - Felbabka 11:3

Branky za Rpety: 7x Milan Jaňour, 4x Tomáš Mojdl

 

 

 

Přípravka SK Rpety

Jaro 2013

 

15.6. 2013 - Závěrečný turnaj ve Rpetech

2. místo

9 bodů

CELKOVĚ

8. místo v ročníku 2012/13.

 

 

18.5. 2013 - Turnaj v Lochovicích

2. místo

9 bodů.

 

 

11.5. 2013 - Turnaj ve Rpetech

3. místo

6 bodů.

 

27.4. 2013 - Turnaj v Hostomicích

4. místo

3 body.

 

20.4. 2013 - Turnaj v Žebráku

5. místo

bez bodu.

 

 

13.4. 2013 - Turnaj ve Bzové

5. místo

bez bodu.

 

Podzim 2012

 

Přípravka v sezóně 2012/13

Zleva stojí: trenér Jiří Mojdl, Míra Jaňour, Nikol Matějková, David Kadeřábek,

Martin Hodaň, Tomáš Horský, trenér Luděk Kadeřábek,

zleva sedí: Jakub Šumera, Milan Jaňour, Pavel Kuška a Tomáš Mojdl.

 

 

1.12. 2012 - Halový turnaj v Berouně

7. místo

3 body,

střelec: Milan Jaňour.

 

 

6.10. 2012 - Turnaj v Libomyšli

1. místo

9 bodů,

nejlepší hráč: Tomáš Mojdl.

30.9. 2012 - Turnaj v Lochovicích

3. místo

6 bodů,

nejlepší hráč: Milan Jaňour.

 

22.9. 2012 - Turnaj v Hostomicích

2. místo

7 bodů,

nejlepší hráč: David Kadeřábek.

 

15.9. 2012 - Turnaj v Praskolesích

3. místo

7 bodů,

nejlepší hráč: Pavel Kuška.

 

8.9. 2012 - Turnaj ve Rpetech

2. místo

9 bodů,

skóre 15:6

nejlepší hráč: Nikol Matějková,

střelec turnaje: Míra Jaňour - 11 gólů.

 

 

 

 

 

Jaro 2012

 

 

Naši malí fotbalisti získali celkově

9. místo

v Okresním přeboru starších přípravek

 

Celkové pořadí okresního přeboru starší přípravky:


1. ČL-U Beroun,

2. FK Hořovicko,

3. Hýskov/Chyňava,

4. FK Králův Dvůr,

5. FK Olympie Zdice,

6. Drozdov/Cerhovice,

7. Spartak TOS Žebrák,

8. Slovan Lochovice, (náš podzimní soupeř)

9. SK Rpety,

10. SK Hostomice,  (náš podzimní soupeř)

11. ČL-U Beroun B,

12. Hudlice,

13. Litavan Libomyšl, (náš podzimní soupeř)

14. Praskolesy, (náš podzimní soupeř)

15. Mořinka/Karlštejn,

16. Zaječov,

17. AFK Loděnice,

18. SK Slavoj Osek,

19. SK Nižbor,

20. Vysoký Újezd.

 

           Zleva stojící: Zdenda Sábel (ml.žák), Pavel Kuška, Míra Jaňour, Ondra Kadeřábek, David Kadeřábek,

                                       Ondra Hnilička, Radim Mrázik (ml.žák),

           Zleva ležící-sedící: Milan Jaňour, David Janoušek, Tomášek Mojdl.

 

16.6. 2012 - Závěrečný turnaj ve Rpetech

3. místo

6 bodů,

střelci: Ondra Hnilička 5x,

Míra Jaňour 1x,

Ondra Kadeřábek 1x,

David Kadeřábek 2x.

 

Výsledek ve skupině F :

3. místo

13 výher 2 remízy 14 proher

skóre 86: 70

počet bodů 41

 

19.5. 2012 - Turnaj v Zaječově

2. místo

12 bodů,

s celkovým skóre 20:8,

střelci: Ondra Hnilička 12x,

Míra Jaňour 6x,

Ondra Kadeřábek 2x.

 

13.5. 2012 - Turnaj v Berouně

3. místo

9 bodů,

s celkovým skóre 12:8,

střelci: Ondra Hnilička 7x,

Míra Jaňour 4x,

David Janoušek 1x.

 

5.5. 2012 - Turnaj v Žebráku

3. místo

6 bodů,

s celkovým skóre 12:8,

střelci: Ondra Hnilička 6x,

Míra Jaňour 3x,

David Kadeřábek 2x,

Tomáš Mojdl 1x.

 

 

21.4. 2012 - Turnaj v Hudlicích

2. místo

10 bodů,

s celkovým skóre 16:13,

střelci: Ondra Hnilička 9x,

Míra Jaňour 5x,

David Janoušek 2x.

 

 

15.4. 2012 - Turnaj na Mořině

6. místo

1 bod

7.4. 2012 - Turnaj ve Rpetech

5. místo

3 body,

s celkovým skóre 20:18

 

 

 

 

 

Podzim 2011

 

8.10. 2011 - Turnaj v Zaječově

2. místo

9 bodů,

s celkovým skóre 16:10

 

 

 

1.10. Turnaj ve Bzové

družstvo SK Rpety se z důvodu vysoké nemocnosti nezúčastnilo

 

 

25.9. 2011 - Turnaj v Oseku

3. místo

body,

s celkovým skóre

 

17.9. 2011 - Turnaj v Drozdově

4. místo

4 body,

s celkovým skóre 9:10

 

10.9. 2011 - Turnaj ve Rpetech

naši fotbalisti vybojovali

1. místo

bez ztráty bodu,

s celkovým skóre 21:2

 

 

4.6. 2011  Závěrečný turnaj ve Rpetech

(o 7. až 11. místo)

účast: Hýskov, Praskolesy, Drozdov, Rpety, Beroun - nedorazil

výsledek : CELKOVĚ 9.místo

 

10.4. 2011 - Turnaj přípravek v Hořovicích

3. místo

(7bodů - 2x prohra, 1x remíza, 2x výhra)

nejlepší hráč Rpet vyhlášen Radim Mrázik

 

6.2. 2011 - Halový turnaj v Berouně

4. místo

(10 bodů - 2x prohra, 1x remíza, 3x výhra)

ze 7 účastníků - Beroun "B", Beroun "C", Hýskov, Žebrák, Nižbor, Hudlice, Rpety

 

 

Jarní příprava, turnaj ve Rpetech 8.5. 2010 a turnaj v Zaječově 15.5.2010

TOPlist