OFICIÁLNÍ   STRÁNKY    SK  RPETY

Podzim 2018

Muži "A"      IV. třída
Datum   začátek odjezd
26.8. ne Rpety   Tlustice B   14:00  
2.9. ne Rpety   Drozdov B   14:00  
9.9. ne Běštín   Rpety   14:00 13:00
16.9. ne Rpety   Stašov B   13:30  
22.9. so Osek B   Rpety   13:30 12:30
30.9. ne Rpety   Praskolesy   13:00  
6.10. so Libomyšl   Rpety   13:00 12:00
14.10. ne Rpety   Zaječov B   12:30  
20.10. so Lochovice   Rpety   12:30 11:30
28.10. ne Rpety   Újezd B   11:30  
3.11. so Chaloupky   Rpety   11:00 10:00
    (hřiště Osek)          

 

Jaro 2018

Muži "A"      IV. třída
Datum   začátek odjezd
1.5. út Rpety - Lochovice   17:00 změna
1.4. ne Drozdov B - Rpety   14:00 13:00
8.4. ne Rpety - Neumětely B   16:30  
15.4. ne Tlustice B - Rpety   16:30 15:30
22.4. ne Rpety - Hostomice B   17:00  
29.4. ne Osek B - Rpety   17:00 16:00
6.5. ne Rpety - Újezd   17:00  
12.5. so Osov - Rpety   14:00 13:00
20.5. ne Rpety - Běštín   17:00  
26.5. so Praskolesy - Rpety   17:00 16:00
3.6. ne Rpety - Podluhy   17:00  
10.6. ne Zaječov B - Rpety   17:00 16:00
16.6. so Stašov B - Rpety   13:30 12:30

 

Podzim 2017

 

Muži "A"      IV. třída
Datum   začátek odjezd
26.8. so Lochovice - Rpety   17:00 16:00
30.8. st Rpety - Osek   17:00 POHÁR
3.9. ne Rpety - Drozdov B   17:00  
10.9. ne Neumětely B - Rpety   14:00 13:00
17.9. ne Rpety - Tlustice B   17:00  
23.9. so Hostomice B - Rpety   13:30 12:30
1.10. ne Rpety - Osek B   16:00  
8.10. ne Újezd - Rpety   16:00 15:00
15.10. ne Rpety - Osov   15:30  
22.10. ne Běštín - Rpety   14:00 13:00
29.10. ne Rpety - Praskolesy   14:30  
4.11. so Podluhy - Rpety   14:00 13:00
12.11. ne Rpety - Zaječov B   14:00  
19.11. ne Stašov B - Rpety   10:15 9:15

 

Jaro 2017

Muži "A"      IV. třída
Datum   začátek odjezd
26.3. ne Rpety - Liteň   15:00  
1.4. so Tmaň - Rpety   13:30 12:30
9.4. ne Rpety - Drozdov B   16:30  
16.4. ne Rpety - Libomyšl   17:00  
23.4. ne VOLNO      
30.4. ne Rpety - Chyňava B   17:00  
7.5. ne Tetín B - Rpety   17:00 16:00
14.5. ne Rpety - Osov   17:00  
20.5. so Vižina - Rpety   14:00 13:00
28.5. ne Rpety - Osek B   17:00  
4.6. ne Újezd B - Rpety   17:00 16:00
11.6. ne Rpety - Lochovice B   17:00  
18.6. ne Tlustice B - Rpety   17:00 16:00

 

Podzim 2016

Muži "A"      IV. třída
Datum   začátek odjezd
28.8. ne Liteň - Rpety   17:00 16:00
4.9. ne Rpety - Tmaň   17:00  
11.9. ne Drozdov B - Rpety   14:00 13:00
17.9. so Libomyšl - Rpety   14:00 13:00
25.9. ne VOLNO      
2.10. ne Chyňava B - Rpety   16:30 15:30
9.10. ne Rpety - Tetín B   16:00  
15.10. so Osov - Rpety   13:00 12:00
23.10. ne Rpety - Vižina   15:30  
30.10. ne Osek B - Rpety   14:30 13:30
6.11. ne Rpety - Újezd B   14:00  
13.11. ne Lochovice B - Rpety   14:00 13:00
20.11. ne Rpety - Tlustice B   13:30  

 

Jaro 2016

 

TERMÍN

III. třída sk. B

ČAS

Sobota 26. 3. 2016

Hostomice B - Rpety

14:00

Sobota 2. 4. 2016

Rpety - Lochovice

16:30

Sobota 9. 4. 2016

Březová - Rpety

13:30

Neděle 17. 4. 2016

Běštín - Rpety

14:00

Sobota 23. 4. 2016

Rpety - Cerhovice B

17:00

Neděle 1. 5. 2016

Neumětely B - Rpety

14:00

Sobota 7. 5. 2016

Rpety - Felbabka

17:00

Sobota 14. 5. 2016

Libomyšl - Rpety

17:00

Sobota 21. 5. 2016

Rpety - Podluhy

17:00

Sobota 28. 5. 2016

Drozdov - Rpety

17:00

Sobota 4. 6. 2016

Rpety - Chaloupky

17:00

Sobota 11. 6. 2016

Újezd - Rpety

13:00

Sobota 18. 6. 2016

Rpety - Stašov B

13:00

 

 

Podzim 2015

Muži "A"      III. Třída odd. B
Datum   začátek odjezd
22.8. so Rpety - Hostomice B   17:00  
29.8. so Lochovice - Rpety   17:00 16:00
5.9. so Rpety - Březová   17:00  
12.9. so Rpety - Běštín   17:00  
19.9. so Cerhovice "B" - Rpety   16:30 15:30
26.9. so Rpety - Neumětely "B"   16:30  
4.10. ne Felbabka - Rpety   16:00 15:00
10.10. so Rpety - Libomyšl   16:00  
17.10. so Podluhy - Rpety   15:30 14:30
24.10. so Rpety - Drozdov   14:30  
31.10. so Chaloupky - Rpety hřiště Komárov 11:00 10:00
7.11. so Rpety - Újezd   14:00  
15.11. ne Stašov "B" - Rpety   10:15 09:15

 

Jaro 2015

 

Muži "A"      III. Třída odd. B
Datum   začátek odjezd
21.3. so Rpety - Podluhy   15:00  
28.3. so Felbabka - Rpety   15:00 14:00
4.4. so Rpety - Újezd   16:30  
11.4. so Rpety - Březová   16:30  
18.4. so Chaloupky - Rpety   14:00 13:00
25.4. so Rpety - Lochovice   17:00  
3.5. ne Neumětely "B" - Rpety   14:00 13:00
9.5. so Rpety - Broumy   17:00  
17.5. ne Běštín - Rpety   14:00 13:00
23.5. so Rpety - Cerhovice "B"   17:00  
30.5. so Hostomice "B" - Rpety   14:00 13:00
6.6. so Rpety - Všeradice "B"   17:00  
13.6. so Praskolesy - Rpety   17:00 16:00
sraz na domácí zápas vždy minimálně hodinu před začátkem 
sraz na venkovní zápas vždy minimálně 10 minut před odjezdem
 

Podzim 2014

Muži "A"      III. Třída odd. B
Datum   začátek odjezd
23.8. so Podluhy - Rpety   17:00 16:00
30.8. so Rpety - Felbabka   17:00  
6.9. so Újezd - Rpety   17:00 16:00
13.9. so Březová - Rpety   14:00 13:00
20.9. so Rpety - Chaloupky   16:30  
27.9. so Lochovice - Rpety   16:30 15:30
4.10. so Rpety - Neumětely "B"   16:00  
12.10. ne Broumy - Rpety   16:00 15:00
18.10. so Rpety - Běštín   15:30  
25.10. so Cerhovice "B" - Rpety   14:30 13:30
1.11. so Rpety - Hostomice "B"   14:00  
9.11. ne Všeradice "B" - Rpety   14:00 13:00
15.11. so Rpety - Praskolesy   13:30  
       sraz na domácí zápas vždy minimálně hodinu před začátkem 
       sraz na venkovní zápas vždy minimálně 10minut před odjezdem

 

Jaro 2014

 

Muži "A"      III. Třída odd. B
Datum   začátek odjezd
22.3. so Rpety - Cerhovice B   15:00  
30.3. ne Běštín - Rpety   14:00 13:00
5.4. so Rpety - Neumětely B   16:30  
12.4. so Felbabka - Rpety   16:30 15:30
19.4. so Rpety - Podluhy   17:00  
27.4. ne Žebrák B - Rpety   17:00 16:00
3.5. so Rpety - Drozdov   17:00  
10.5. so Chaloupky - Rpety   14:00 13:00
17.5. so Rpety - Újezd   17:00  
24.5. so Rpety - Březová   17:00  
31.5. so Zaječov - Rpety   17:00 16:00
7.6. so Rpety - Hostomice B   17:00  
14.6. so Lochovice - Rpety   17:00 16:00
       sraz na domácí zápas vždy minimálně hodinu před začátkem 
       sraz na venkovní zápas vždy minimálně 10minut před odjezdem

 

Podzim 2013

 

Muži "A"      III. Třída odd. B
Datum   začátek   odjezd  
24.8. so Cerhovice B - Rpety   17:00 16:00
31.8. so Rpety - Běštín   17:00  
8.9. ne Neumětely B - Rpety   14:00 13:00
14.9. so Rpety - Felbabka   17:00  
21.9. so Podluhy - Rpety   16:30 15:30
28.9. so Rpety - Žebrák B   16:30  
5.10. so Drozdov - Rpety   16:00 15:00
12.10. so Rpety - Chaloupky   16:00  
19.10. so Újezd - Rpety   15:30 14:30
26.10. so Březová - Rpety   11:30 10:30
2.11. so Rpety - Zaječov   14:00  
9.11. so Hostomice B - Rpety   14:00 13:00
16.11. so Rpety - Lochovice   13:30  
 
                !!!!!!!   sraz na domácí zápas vždy minimálně hodinu před začátkem 
                !!!!!!!   sraz na venkovní zápas vždy minimálně 10minut před odjezdem

 

Jaro 2013

 

Muži "A"      III. Třída odd. B
Datum   začátek odjezd
1.5. ?? ne Běštín - Rpety   14:00 13:00
8.5. ?? so Rpety - Cerhovice B   15:00  
6.4. so Libomyšl - Rpety   16:30 15:30
13.4. so Rpety - Vižina   16:30  
20.4. so Lochovice A - Rpety   17:00 16:00
27.4. so Rpety - Hostomice B   17:00  
5.5. ne Neumětely B - Rpety   14:00 13:00
11.5. so Rpety - Všeradice A   17:00  
19.5. ne Osek B - Rpety   17:00 16:00
26.5. ne Felbabka - Rpety   14:00 13:00
1.6. so Rpety - Zdice B   17:00  
8.6. so Drozdov A - Rpety   17:00 16:00
15.6. so Rpety - Březová(Bzová)   17:00  
sraz na domácí zápas vždy minimálně hodinu před začátkem 
sraz na venkovní zápas vždy minimálně 10minut před odjezdem  

 

Podzim 2012

 

Muži "A"      III. Třída odd. B
Datum   začátek odjezd
25.8. so Rpety - Běštín   17:00  
1.9. so Cerhovice B - Rpety   17:00 16:00
8.9. so Rpety - Libomyšl   17:00  
15.9. so Vižina - Rpety   13:30 12:30
22.9. so Rpety - Lochovice A   16:30  
29.9. so Hostomice B - Rpety   14:00 13:00
6.10. so Rpety - Neumětely B   16:00  
13.10. so Všeradice A - Rpety   16:00 15:00
20.10. so Rpety - Osek B   15:30  
27.10. so Rpety - Felbabka   14:30  
4.11. ne Zdice B - Rpety   14:00 13:00
10.11. so Rpety - Drozdov A   14:00  
17.11. so Březová(Bzová) - Rpety   10:30 9:30
sraz na domácí zápas vždy minimálně hodinu před začátkem 
sraz na venkovní zápas vždy minimálně 10minut před odjezdem  

 

Jaro 2012

        Muži "A"      III. Třída odd. B

      Datum                                                        začátek    odjezd
    24.3 so    Rpety    
              - Osek B              15:00    
    31.3 so    Lochovice  
         - Rpety                16:30     15:30
     7.4.so    Rpety    
               - Hostomice B     16:30    
    15.4.ne    Neumětely B
     - Rpety                14:00     13:00
    21.4.so    Rpety    
              - Březová 08       17:00    
    29.4.ne    Felbabka    
          - Rpety               14:00     13:00
     5.5.so    Rpety                 - Zaječov            17:00    
    13.5.ne    Běštín                - Rpety              14:00     13:00
    19.5.so    Rpety                - Všeradice        17:00    
    27.5.ne    Kublov              - Rpety              10:15      9:15
     2.6.so    Rpety                 - Podluhy           17:00    
    10.6.ne    Újezd B            - Rpety               15:00     14:00
    16.6.so    Rpety               - Cerhovice B     17:00    
   
sraz na domácí zápas vždy minimálně hodinu před začátkem
 

 

 

 

TOPlist