OFICIÁLNÍ   STRÁNKY    SK  RPETY

Podzim 2018

Mladší žáci - okresní přebor
Datum         začátek odjezd
31.8. Újezd   Rpety   17:30 16:30
12.9. stř Rpety   Hostomice/Lochovice   17:30 změna
15.9. so Hořovicko B   Rpety   14:30 13:30
21.9. Rpety   Tlustice   17:30  
3.10. stř Rpety   Felbabka   17:00 změna
5.10. Žebrák   Rpety   17:00 16:00
12.10. Rpety   Cerhovice/Drozdov   16:30  
19.10. Komárov   Rpety   16:30 15:30

 

Jaro 2018

Mladší žáci - okresní přebor
Datum         začátek odjezd
6.4 Rpety - Lochovice/Hostomice   17:00  
13.4 Cerhovice/Drozdov - Rpety   17:00 16:00
20.4. Rpety - Felbabka   17:00  
27.4. Tlustice - Rpety   17:00 16:00
4.5. Rpety - Komárov/Osek   17:00  
11.5. Rpety - Všeradice/Neumětely   17:00  
18.5. Žebrák - Rpety   17:00 16:00
 

Podzim 2017

 

Mladší žáci - okresní přebor
Datum         začátek odjezd
8.9. Lochovice - Rpety   17:30 16:30
15.9. Rpety - Drozdov   17:30  
22.9. Felbabka - Rpety   17:30 16:30
29.9. Rpety - Tlustice   17:00  
6.10. Komárov/Osek - Rpety   17:00 16:00
13.10. Všeradice - Rpety   16:30 15:30
20.10. Rpety - Žebrák   16:30  

 

Jaro 2017

Mladší žáci - okresní přebor
Datum         začátek odjezd
7.4. Rpety - Tlustice   17:30  
14.4. Cerhovice/Drozdov - Rpety   17:30 16:30
8.5. po Rpety - Neumětely   17:30  
28.4. Rpety - Felbabka   17:30  
5.5. Osek/Komárov - Rpety   17:30 16:30
12.5. Rpety - Žebrák   17:30  
19.5. Lochovice/Hostomice - Rpety   17:30 16:30
               

 

Podzim 2016

 
Mladší žáci - okresní přebor
Datum         začátek odjezd
2.9. Rpety - Lochovice/Hostomice   17:30  
9.9. Tlustice - Rpety   17:30 16:30
16.9. Rpety - Cerhovice   17:30  
23.9. Neumětely - Rpety   17:30 16:30
30.9. Felbabka - Rpety   17:30 16:30
7.10. Rpety - Osek/Komárov   17:00  
13.10. čt Žebrák - Rpety   17:00 16:00
               

 

Jaro 2015

Mladší žáci Rpety/Podluhy-okresní přebor
Datum         začátek odjezd
17.4. Lochovice/Praskolesy - Rpety/Podluhy   17:30 16:30
24.4. Hořovicko(Bzová) - Rpety/Podluhy   17:30 16:30
1.5. Žebrák   Rpety/Podluhy   17:30 16:30
8.5. Rpety/Podluhy - Chodouň/Zdice   17:30  
15.5. Rpety/Podluhy - Neumětely/Všeradice 17:30  
22.5. Osek - Rpety/Podluhy   17:30 16:30
29.5. Rpety/Podluhy - Cerhovice/Drozdov 17:00  
               
hřiště Rpety    

 

Podzim 2014

Mladší žáci Rpety/Podluhy-okresní přebor
Datum       začátek odjezd
29.8. Neumětely/Všeradice - Rpety 17:30 16:30
5.9. Rpety - Osek 17:30  
12.9. Cerhovice/Drozd. - Rpety 17:30 16:30
19.9. Rpety - Lochovice/Praskolesy 17:30  
24.9. st Hořovicko  (Bzová) - Rpety 17:30 16:30
3.10. Rpety - Žebrák 17:00  
10.10. Chodouň/Zdice - Rpety 17:00 16:00
             
             
                hřiště Rpety

 

Jaro 2014

 

Mladší žáci Rpety/Podluhy-okresní přebor
Datum     začátek odjezd
4.4. Rpety - Komárov   17:30  
11.4. Neumětely - Rpety   17:30 16:30
18.4. Rpety - Osek   17:30  
25.4. Žebrák - Rpety   17:30 16:30
2.5. Rpety - Hořovicko(Bzová)   17:30  
9.5. Rpety - Zaječov   17:30  
16.5. Libomyšl - Rpety   17:30 16:30
23.5. Rpety - Lochovice   17:30  
30.5. Cerhovice/Drozdov - Rpety   17:30 16:30
6.6. Finále          
                                hřiště Rpety

 

Podzim 2013

Mladší žáci Rpety/Podluhy-okresní přebor
Datum         začátek odjezd
30.8. Rpety/Podluhy - Cerhovice/Drozdov 17:30  
6.9. Komárov - Rpety/Podluhy   17:30 16:30
13.9. Rpety/Podluhy - Neumětely   17:30  
20.9. Osek - Rpety/Podluhy   17:30 16:30
27.9. Rpety/Podluhy - Žebrák   17:30  
4.10. Hořovicko(Bzová) - Rpety/Podluhy   17:00 16:00
11.10. Zaječov - Rpety/Podluhy   17:00 16:00
18.10. Rpety/Podluhy - Libomyšl   16:30  
28.10. po Lochovice - Rpety/Podluhy   10:15 9:15
 
hřiště Rpety

 

Jaro 2013

Mladší žáci Rpety/Podluhy-okresní přebor
Datum         začátek odjezd
5.4. Zdice - Rpety/Podluhy   17:30 16:30
12.4. Rpety/Podluhy - Hořovice B   17:30  
19.4 Volno          
26.4 Volno          
3.5. Hudlice   Rpety/Podluhy   17:30  
8.5. stř            
10.5. Liteň/Z.Třebaň   Rpety/Podluhy   17:30  
17.5. Rpety/Podluhy   Hudlice   17:30  
24.5.          
31.5. Rpety/Podluhy   Liteň/Z.Třebaň   17:30  
               
    hřiště Rpety          

 

Podzim 2012

 

Mladší žáci-okresní přebor
Datum         začátek odjezd
31.8. Rpety/Podluhy - Praskolesy   17:30  
7.9. Komárov - Rpety/Podluhy   17:30 16:30
12.9. st Neum/Všeradice - Rpety/Podluhy   17:30 16:30
14.9. Cerhov/Drozdov - Rpety/Podluhy   17:30 16:30
19.9. stř Rpety/Podluhy - Cerhov/Drozdov   17:30  
21.9. Rpety/Podluhy - Zdice   17:30  
28.9. Hořovicko B - Rpety/Podluhy   17:30 16:30
5.10. volno          
12.10. Rpety/Podluhy - Neumětely/Všeradice 17:00 16:00
19.10. Praskolesy - Rpety/Podluhy   16:30 15:30
26.10. Rpety/Podluhy - Komárov   15:30  

                       Domácí zápasy - hřiště SK Rpety

                       Sraz na domácí zápasy vždy min. 30 minut před zápasem !!!!!!!!!!

Jaro 2012

Žáci mladší - okresní přebor
  Datum                                                                     začátek odjezd

 6.4. pá  Tlustice                        - Rpety                       17:30  16:30
13.4. pá  Rpety                           - Podluhy                   17:30    
20.4. pá  Hořovicko B                - Rpety                       17:30  16:30
27.4. pá  Rpety                           - Zaječov                    17:30    
 4.5. pá  Komárov                      - Rpety                        17:30  16:30
11.5. pá  Zdice                           - Rpety                        17:30  16:30
18.5. pá  Rpety                          - Drozdov/Cerhovice   17:30    
25.5. pá  Neumětely/Všeradice - Rpety                         17:30  16:30
 1.6. pá  Rpety                           - Praskolesy                 17:30    
      + nástavba/finále                   

TOPlist